Motorlu Tente

Ürün Kodu: 1577
--
  • Sosyal Medyada Paylaş

Son yıllarda dekorasyona verilen önem giderek artmaktadır. Evlerin iç dekorasyonları kadar dış dekorasyonları da artık önem kazanmıştır. Bu nedenle binaların hem içi hem de dışı için farklı tasarımlar yapılmaktadır. Dış mekânlarda yapılan projeler birbirinden farklıdır. Bahçe konseptleri son zamanlarda ilgi görmeye başlamıştır. Yaz bahçeleri açık olurken kış bahçeleri ise kapalı olarak tasarlanmaktadır. Sadece evlerde değil restoran ve cafelerde açık ve kapalı bahçe tasarımları hazırlanmaktadır. Bu tasarımları yaparken en önemli ihtiyaç olan unsurların başında tenteler gelmektedir. Kapalı bir mekân oluşturabilmek için ilk gereken malzeme olan tenteler giderek yaygın hale gelmiştir. Tentelerin çeşitleri de kendi içinde ayrılmaktadır. En çok tercih edilen tente türü ise motorlu tente olmaktadır. Motorlu tentenin özellikleri ve avantajları oldukça fazladır.

 

 MOTORLU TENTE ÖZELLİKLERİ

 

            Motorlu tentenin birçok özelliği bulunmaktadır. En önemli özelliği motorlu bir şekilde tasarlanmasıdır. Motorlu tente bu nedenle güç gerektirmeden motor yardımıyla kolayca açılıp kapanır. Motorlu tenteler her bahçenin büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre hazırlanıp monte edilir. Bu nedenle her bahçede kullanılması mümkündür. Ayrıca tek renk değil her mekâna uygun ahşap rengi başta olmak üzere beyaz renkli gibi birçok renkte tasarlanmıştır. Tentenin en önemli özelliği bilindiği gibi güneş ve yağmurdan mekânı korumasıdır. Çok sıcak ve güneşli havalarda gölgelik görevi yaparak sizleri güneşten korumaktadır. Kış mevsiminde ise yağmur kar gibi hava koşullarının olumsuz durumlarından sizleri korumaktadır. Bu nedenle dört mevsim kullanılması mümkün olmaktadır. Ayrıca kaliteli malzemeler kullanarak yapılan motorlu tenteler uzun yıllar dayanmaktadır.

 

 MOTORLU TAŞITLARIN AVANTAJLARI

 

            Motorlu tente kullanımının avantajları oldukça fazladır. Bu nedenle çok talep görmektedir. Öncelikle mekânlara farklı bir hava katarak yeni konseptler ortaya çıkacaktır. Motorlu tenteler diğer tentelerden farklı olarak kumanda veya düğme yardımlarıyla açılıp kapanır bu nedenle sizleri yormadan kolayca mekânınızı kapatabilirsiniz. Bunun yanında tenteler monte edilirken özenle çalışılarak mekâna yerleştirilir. Bunun yanında garanti belgesi verilerek herhangi bir sorunda kolayca müdahale edilerek çözümlenmesini sağlar. Motorlu tente kolay bir şekilde açılıp kapandığı için kullanılmadığı zamanlarda kolayca kapanabilir. Böylece tenteleriniz daha uzun yıllar dayanmaktadır.

 

            Ayrıca tenteler dayanıklı malzemelerden üretildiği için en kötü hava koşullarında bile dayanır ve küflenme, renginin solması gibi durumlarla karşılanmamaktadır. Bu konuda uzmanlaşan ekipler mekâna uygun ölçüler alarak en kullanışlı tente modelini seçerek mekânınıza kısa zamanda monte etmektedir. Doğru seçilen tenteler mekânlarınıza şık bir görünüm katacaktır. Bu sayede mekânların iç kısmı kadar dış kısmı da ilgi görecektir. İç mekânda sıkılanlar için temiz hava almak isteyenler için dış mekânları bir mola noktası haline getiren tenteler büyük küçük bütün teras ve bahçelerde rahatlıkla kullanılabilir.

 

            Bulunduğunuz mekânların dış kısmında böyle tasarımlar kullanmak istiyorsanız istediğiniz modeli seçerek yetkili kişiler tarafından yaptırabilirsiniz. Sevdiklerinizle güzel bir piknik havası yaşayabileceğiniz bir ortam oluşturabilirsiniz.

Bemzer Ürünler

Yürüyüş Yolu Tünel Tenteleri
Tente Sistemleri
Yatay Açılır Kasetli Tente
Tente Sistemleri
Motorlu Tente
Tente Sistemleri